Звіт про виконання етапу аналітичного дослідження на тему: «ОЦІНКА НАСЛІДКІВ ВІДМІНИ СПЕЦІАЛЬНОГО РЕЖИМУ СПРАВЛЯННЯ ПОДАТКУ НА ДОДАНУ ВАРТІСТЬ У СІЛЬСЬКОМУ ГОСПОДАРСТВІ» . Етап 1. «Оцінка реальної рентабельності виробництва основних видів сільськогосподарської продукції у сільськогосподарських підприємствах» як основа для прийняття рішення щодо надання державної фінансової підтримки.

Втр, 25/08/2015 - 14:29

Ключовою економічною передумовою надання державної фінансової підтримки суб’єктам господарювання недержавної форми власності є забезпечення достатньої рентабельності тих видів діяльності, в розвитку яких зацікавлена держава, оскільки рентабельність впливає на окупність інвестованого капіталу. Дослідження необхідності державної фінансової підтримки розвитку агропромислового виробництва, в тому числі, й за рахунок застосування спеціальних податкових режимів, необхідно розпочати із аналізу рентабельності діяльності у сфері сільськогосподарського виробництва в цілому та у розрізі окремих її напрямів.
 
Вашій увазі відповідне дослідження підготовлене командою аналітиків та експертів Аналітичної платформи АПК і присвячене питанню:
 

  • Звіт про виконання етапу аналітичного дослідження на тему: «ОЦІНКА НАСЛІДКІВ ВІДМІНИ СПЕЦІАЛЬНОГО РЕЖИМУ СПРАВЛЯННЯ ПОДАТКУ НА ДОДАНУ ВАРТІСТЬ У СІЛЬСЬКОМУ ГОСПОДАРСТВІ» . Етап 1. «Оцінка реальної рентабельності виробництва основних видів сільськогосподарської продукції  у сільськогосподарських підприємствах» як основа для прийняття рішення щодо надання державної фінансової підтримки.

  З документом Ви можете ознайомитися у приєднананому файлі.

 

Прикріплений файл ocinka_rentab_lypen_omp_07.pdf