Експерти

Денис  Марчук

Координатор проекту «Аналітична платформа АПК»

Досвід роботи: Голова Всеукраїнської Аграрної Ради. Представництво інтересів Аграрної Ради в органах державної влади  та співпраця з громадськими організаціями. Віце-президент Асоціації виробників молока. Робота була направлена на співпрацю Асоціації з органами державної влади, а також центральними ЗМІ. Учасник програми «Помічник Голови Комітету Верховної  Ради України». Комітет з питань державного будівництва та місцевого самоврядування. Помічник Почесного Консула Республіки Польща у Житомирі. Робота була направлена на розвиток двосторонніх відносин та співпраці між Польщею та Україною у всіх сферах політичного, суспільного, економічного, культурного та наукового життя.

Освіта: Історичний факультет вчитель історії і права. Уманський державний педагогічний університет ім. Павла Тичини. Магістр (з відзнакою)  викладач історії Уманський державний педагогічний університет ім. Павла Тичини. Maгістр за спеціальністю європейська комунікація. Університет ім. Адама Міцкевича в Познані (Польща)

Микола Орлов

Спеціалізується на земельному праві, сільськогосподарському праві, нерухомості та будівництві, фінансовому та банківському праві, податковому праві.

Микола Орлов очолює роботу над значними міжнародними проектами в сфері агробізнесу,  нерухомості, фармацевтичного бізнесу, надає консультації з земельного права, фінансування будівництва, валютного регулювання та податкових питань.  З 2003 року Микола супроводжував більш ніж 60 значних транзакцій для іноземних та вітчизняних компаній. Очолював низку проектів, пов’язаних з аудитом земельного банку агрокомпаній. У 2014 він супроводжував продаж провідного українського виробника кормів і структурування компаній-представництв декількох міжнародних фармацевтичних груп в Україні.

Входить в  ТОР 100 кращих експертів України. Згідно щорічного дослідження «Ukrainian Law Firms 2014. А Handbook for Foreign Clients».

Микола Орлов є автором численних публікацій та семінарів з земельного права, нерухомості, оподаткування, валютного регулювання, створення та діяльності представництв іноземних компаній в Україні.

Автор посібника «Оренда землі від А до Я».

Кирил Левтеров

Спеціалізується на  земельному праві, сільськогосподарському праві, нерухомості та будівництві, а також на правовідносинах в сфері роздрібної торгівлі, логістичних послугах та промисловості.

Кирил Левтеров надає професійні консультації в проектах, пов’язаних з придбанням та управлінням об’єктами нерухомого майна, будівництва, орендних правовідносин, набуття прав на земельні ділянки, комплексні послуги в сфері сільського господарства.

Серед багатьох проектів, які очолював Кирило Левтеров, слід відзначити: юридичний аудит сільськогосподарських підприємств та земельного банку в 26 тисяч гектарів; придбання цукрового заводу в Одеській області; робота з заставним та арештованим майном; придбання земельної ділянки біля міжнародного аеропорту Бориспіль та подальший розвиток багатофункціонального офісно-готельного комплексу Київ Аеропорт Сіті, проектів котеджного та житлового будівництва; придбання регіональної мережі магазинів роздрібної торгівлі; надання поточних консультацій підприємствам різних галузей.

Автор посібника «Оренда землі від А до Я»,  автор низки семінарів з земельних питань та нерухомості.

Микола Чемезов

Спеціалізація: конституційне право, земельне право, нерухомість, аграрне право, господарське та трудове право.

Фахівець з проведення комплексного юридичного аудиту сільськогосподарських підприємств. Співавтор практичного посібника, виданого Юридичною фірмою «Оренда Землі: від А до Я». Входить до складу робочої групи департаменту тваринництва Міністерства Аграрної політики та продовольства України з питань законодавчих ініціатив.

За період роботи в Юридичній фірмі «ОМП», налаштував постійну співпрацю щодо «гарячої ліні» для сільськогосподарських підприємств, тісно співпрацює з Асоціацією виробників молока та Асоціацією свинарів України.

Андріанна Мартинів

Юрист Юридичної фірми «ОМП», експерт групи Податкова реформа Реанімаційного пакету реформ.

Практики: податкове право, земельне право, судова практика.

Надає професійні консультації в проектах, пов’язаних з придбанням та управлінням об’єктами нерухомого майна, будівництва, орендних правовідносин, набуття прав на земельні ділянки.

Володіння мовами: англійська, російська, українська.