Закон України Про внесення змін до Закону України "Про особливості державного регулювання діяльності суб'єктів підприємницької діяльності, пов'язаної з реалізацією та експортом лісоматеріалів" щодо тимчасової заборони експорту лісоматеріалів у необробленому вигляді від 09.04.2015 р. №325-VIII

Пон, 13/07/2015 - 13:38

Вступив в дію Закон України, який, тимчасово, строком на 10 років, забороняє вивіз за межі митної території України в митному режимі експорту лісоматеріалів:
деревних порід, крім сосни, - з 1 листопада 2015 року;
деревних порід сосни - з 1 січня 2017 року.

Реалізація за межі митної території України в митному режимі експорту суб'єктами підприємницької діяльності лісоматеріалів та виготовлених з них пиломатеріалів, крім «підмораторних», допускається за наявності сертифіката про походження лісоматеріалів та виготовлених з них пиломатеріалів.

Порядок видачі сертифіката про походження лісоматеріалів та виготовлених з них пиломатеріалів затверджується Кабінетом Міністрів України.

Аналіз впливу на галузь 

Закон України  прийнято з метою відновлення деревообробної та меблевої промисловості, створення робочих місць, переорієнтації експорту з деревної сировини на продукцію більш широкого ступеня обробки, шляхом встановлення мораторію на вивезення за кордон деревини та пиломатеріалів у необробленому вигляді строком на 10 років.

Рекомендації щодо реагування 

-

Етап обговорення: Завершено

Етап голосування: Прийнято 09.04.2015

Етап виконання: Діє з 10.07.2015