ПРОТОКОЛ № 3/2015 Підгрупи з екологічних, земельних та будівельних питань Робочої групи з удосконалення політики розвитку м’ясної галузі та формування ринку м’яса. 12 серпня 2015 року.

Чтв, 03/09/2015 - 11:23

За результатами засідання підгрупи вирішили:

  1. Означити проблемні  пункти методики розрахунку шкідливих викидів і відходів сільського господарства, представити їх у вигляді пояснювальної записки. Відповідальні особи: Карабаза Юрій Анатолійович та Гарбузюк Сергій Петрович. Термін виконання — 14 днів.
  2. У період з 26.08 по 04.09 провести наступні збори підгрупи, на які покликати Сергія Івановича Курикіна, Міністра екології та природних ресурсів України, Ганну Олександрівну Вронську, заступницю Міністра екології та природних ресурсів України з питань європейської інтеграції, Томахіна Михайла Лорановича, директора Департаменту охорони природних ресурсів, Сердюка Андрія Михайловича, директора інституту Інститут гігієни та медичної екології ім. О.М. Марзєєва АМН України.
  3. Від імені АСУ написати лист-прохання на ім’я бізнес-омбудсмена Альгірдаса Шемети щодо сприяння у внесенні змін до Методика розрахунку розмірів відшкодування збитків, заподіяних державі внаслідок порушення законодавства про охорону та раціональне використання водних ресурсів, яка затверджена наказом Міністерства охорони навколишнього природного середовища України від 20.07.2009р. № 389 та зареєстрована в Міністерстві юстиції України 14.08.2009р. за № 767/16783. Відповідальна особа: Юрченко Оксана Сергіївна.
  4. Організувати зустріч з Олександром Жемойдою, координатором Робочої групи з управління ресурсами у сільському господарстві у рамках створення Стратегії 2015–2020, з метою обговорити питання вартості оренди під тваринницькими приміщеннями.
  5. Розіслати всім членам підгрупи європейські нормативні акти у сфері екологічного захисту: Нітратну Директиву (Директива 91/676/ЕЕС), Кодекс найкращих сільськогосподарських практик, план апроксимації. Відповідальна особа: Малков Михайло Володимирович.

  6. Розіслати всім членам підгрупи експертний звіт «Рекомендації щодо вдосконалення нормативної бази, яка регулює галузь свинарства в Україні» міжнародного експерта із питань ветеринарії та охорони здоров’я населення Ремко Шрайвера, напрацювання науковців щодо умовної тваринницької одиниці . Відповідальна особа: Юрченко Оксана Сергіївна.
  7. Після 14 вересня провести зустріч підгрупи щодо пояснення механізму cross-compliance (ознайомлення з польським досвідом).
Прикріплені файлиРозмір
protokol_no_3_2_pidgrupa.doc67.5 КБ