Запрошуюємо Вас взяти участь у конференції: "АГРОБІЗНЕС – погляд через призму сьогодення. Аналітика експертів", яка відбудеться 27 жовтня 2015 о 12:00

Срд, 07/10/2015 - 16:27

Проект «Аналітична платформа АПК», Проект «USAID - Агроінвест», Юридична фірма ОМП, Дирекція агропромислової виставки «Інтер АГРО Комплекс 2015» запрошують Вас взяти участь у конференції: АГРОБІЗНЕС – погляд через призму сьогодення. Аналітика експертів, яка відбудеться 27 жовтня 2015 о 12:00.

Попри усе, Україна остаточно обрала для себе політико-економічний курс на інтеграцію до ЄС. У зв’язку з цим, для українських аграріїв, виробників та переробників, з’являються додаткові можливості та нові виклики. При цьому, питань надзвичайно багато: які вимоги ЄС до сільськогосподарської продукції? Як працює режим автономних торговельних преференцій? Що потрібно робити для запровадження на підприємстві європейських стандартів якості та отримання єврономерів? Яким чином адаптувати законодавство України до європейського і щоб воно було дієвим? Чи буде збережено спецрежим ПДВ та спрощену систему оподаткування четвертої групи для аграрії? Як бути із наболілими проблемами оренди землі? Питань надзвичайно багато

Однією з істотних складових програми Міжнародної агропромислової виставки «Інтер АГРО Комплекс 2015» є конференція із юридичних питань та питань стандартизації. У конференції приймають участь провідні фахівці, юристи та експерти з питань євроінтеграції, експорту продукції, стандартизації, земельних відносин та оподаткування. Під час конференції у всіх її учасників буде можливість почути змістовні доповіді, в яких є відповіді на вищенаведені та інші актуальні питання, почути про практичний досвід налагодження експорту сільськогосподарської продукції, задати свої питання та отримати кваліфіковану відповідь на них.

Мета цієї конференції – практична допомога аграріям для вирішення як стратегічних, так і поточних питань. 

Програма конференції увкладенні.

Участь у конференції безкоштовна за умови попередньої реєстрації.

Місце проведення конференції: Виставковий центр «КиївЕкспоПлаза», метро «Нивки», вул. Салютна, 2-Б, Павільйон №1,конференц-зал «Академія аграрного успіху»..

За детальною інформацією та щодо умов реєстрації на конференцію звертайтеся, будь ласка, до організаторів –  Юридичної фірми ОМП: Ел. пошта: office@omp.ua, gb@omp.ua;Сайт : www.omp.ua; Тел. факс: +38 044 391 3001.

Прикріплені файлиРозмір
programa_konferenciyi_interagro_2015.pdf649.61 КБ
newprigl_ukr_iak-2015.pdf2.11 МБ